bootstrap table
Startgroep Indeling Boss Obstacle Run (15 - 99 jaar)

Startgroep Indeling Boss Obstacle Run (15 - 99 jaar)

De startgroepen en tijden vind je hieronder!

De (voorlopige) indeling voor de startgroepen is bekent. Hier zal niet veel meer aan veranderen tenzij wij iets over het hoofd gezien hebben. Mocht dit het geval zijn geef dit dan voor a.s. maandagavond 21.00 uur aan ons door (kan via ons contactformulier). Misschien kunnen we daar dan nog iets aan veranderen. Vanaf dinsdagavond 21.00 uur staat de indeling vast! Check deze pagina dus nog een keer na dinsdagavond 21.00 uur zodat je zeker weet wanneer je moet starten! Graag een half uur van te voren aanwezig zijn!

Startgroep Indeling Boss Obstacle Run (15 - 99 jaar)

AlbertsCorineStartgroep: 17Start: 14:10 uur
AlbertsLindeStartgroep: 17Start: 14:10 uur
AlfingNicolaasStartgroep: 1Start: 12:50 uur
AltenaStefanStartgroep: 15Start: 14:00 uur
ArkvanChristaStartgroep: 13Start: 13:50 uur
AtemaIrmaStartgroep: 20Start: 14:25 uur
BaanKimStartgroep: 15Start: 14:00 uur
BakemaSannekeStartgroep: 28Start: 15:05 uur
Bergvan denKimberlyStartgroep: 1Start: 12:50 uur
BijsterboschJohnStartgroep: 14Start: 13:55 uur
BijsterboschLauraStartgroep: 14Start: 13:55 uur
BisschopDevlinStartgroep: 5Start: 13:10 uur
BoersSandraStartgroep: 9Start: 13:30 uur
BomhofSharonaStartgroep: 14Start: 13:55 uur
BonenkampJohnnyStartgroep: 23Start: 14:40 uur
BontekoeJennyStartgroep: 22Start: 14:35 uur
BotterMarleenStartgroep: 1Start: 12:50 uur
BouwhuisJosStartgroep: 22Start: 14:35 uur
BouwmanIngmarStartgroep: 19Start: 14:20 uur
BreenenvanAmberStartgroep: 16Start: 14:05 uur
BrilDinekeStartgroep: 7Start: 13:20 uur
BrinkmanJeroenStartgroep: 20Start: 14:25 uur
BrinkmanWesselStartgroep: 20Start: 14:25 uur
Broekevan deRichardStartgroep: 11Start: 13:40 uur
BroekmanKyleStartgroep: 12Start: 13:45 uur
BruindeGerbenStartgroep: 28Start: 15:05 uur
BuiterSanderStartgroep: 12Start: 13:45 uur
BurlesonDjaldrickStartgroep: 25Start: 14:50 uur
BusscherRobertStartgroep: 22Start: 14:35 uur
CentsNickyStartgroep: 7Start: 13:20 uur
CompanjeHelènStartgroep: 10Start: 13:35 uur
DekkerGerritStartgroep: 23Start: 14:40 uur
DekkerKimberlyStartgroep: 23Start: 14:40 uur
DekkerMartijnStartgroep: 8Start: 13:25 uur
DekkerTamaraStartgroep: 23Start: 14:40 uur
DijkvanLisaStartgroep: 10Start: 13:35 uur
DoornevanVincentStartgroep: 5Start: 13:10 uur
DorgeloAndreaStartgroep: 1Start: 12:50 uur
DragtChantalStartgroep: 1Start: 12:50 uur
DroogevanEnyaStartgroep: 20Start: 14:25 uur
DroogevanJudithStartgroep: 20Start: 14:25 uur
DubbinkMervinStartgroep: 23Start: 14:40 uur
DunninkHarm JanStartgroep: 18Start: 14:15 uur
EbbenMartijnStartgroep: 19Start: 14:20 uur
ElburgvanJanStartgroep: 12Start: 13:45 uur
ElferinkJaniekeStartgroep: 1Start: 12:50 uur
ElferinkMarinkaStartgroep: 1Start: 12:50 uur
EngelsmanJeroenStartgroep: 8Start: 13:25 uur
Eskervan denChantalStartgroep: 14Start: 13:55 uur
FlimEstherStartgroep: 1Start: 12:50 uur
GernervanHeraldStartgroep: 18Start: 14:15 uur
GerritsSjonStartgroep: 6Start: 13:15 uur
GodekeMoniqueStartgroep: 18Start: 14:15 uur
GoedeHansStartgroep: 4Start: 13:05 uur
GoededeDieuwkeStartgroep: 19Start: 14:20 uur
GoosselinkEmielStartgroep: 24Start: 14:45 uur
GroenewegenMarikeStartgroep: 8Start: 13:25 uur
GrootdeBrianStartgroep: 28Start: 15:05 uur
GrootemarsinkArjanStartgroep: 17Start: 14:10 uur
HaanCarolaStartgroep: 18Start: 14:15 uur
HaasdeSharismaStartgroep: 24Start: 14:45 uur
HabersDianeStartgroep: 26Start: 14:55 uur
Hart'tMarloesStartgroep: 27Start: 15:00 uur
HeesenSandraStartgroep: 9Start: 13:30 uur
HegemanMarleenStartgroep: 10Start: 13:35 uur
HendriksenAlwinStartgroep: 15Start: 14:00 uur
HerbrinkStefanStartgroep: 12Start: 13:45 uur
HesselsJeanineStartgroep: 21Start: 14:30 uur
HierdenvanGerwinStartgroep: 2Start: 12:55 uur
HijlkemaJorneStartgroep: 17Start: 14:10 uur
HogenkampIlonaStartgroep: 4Start: 13:05 uur
HogenkampJeroenStartgroep: 24Start: 14:45 uur
HogenkampMichelStartgroep: 4Start: 13:05 uur
HoltvoortJeroenStartgroep: 4Start: 13:05 uur
Holtvoort-JonkerMarionStartgroep: 4Start: 13:05 uur
HoogerwaardNatalieStartgroep: 6Start: 13:15 uur
HoopdeChrystalStartgroep: 6Start: 13:15 uur
HorsmanNadjaStartgroep: 18Start: 14:15 uur
HorsmanRichardStartgroep: 11Start: 13:40 uur
HottingMaartenStartgroep: 4Start: 13:05 uur
HottingMichielStartgroep: 4Start: 13:05 uur
HudepohlKristelStartgroep: 28Start: 15:05 uur
JongedeZitaStartgroep: 25Start: 14:50 uur
JonkersBiancaStartgroep: 12Start: 13:45 uur
JonkmanMariskaStartgroep: 26Start: 14:55 uur
KakisinaManasyeStartgroep: 25Start: 14:50 uur
KalterJarcoStartgroep: 2Start: 12:55 uur
KampmanMarcelStartgroep: 13Start: 13:50 uur
KeizerRoelStartgroep: 11Start: 13:40 uur
KlokMiriamStartgroep: 1Start: 12:50 uur
Knaapvan derLindaStartgroep: 26Start: 14:55 uur
KnolRitaStartgroep: 17Start: 14:10 uur
KollingStefanStartgroep: 12Start: 13:45 uur
KooistraEvelineStartgroep: 25Start: 14:50 uur
KoonstraAnitaStartgroep: 3Start: 13:00 uur
KoonstraHarryStartgroep: 3Start: 13:00 uur
KouwenJariStartgroep: 19Start: 14:20 uur
Kramer-SmitJokeStartgroep: 14Start: 13:55 uur
LeeuwenvanMontaStartgroep: 14Start: 13:55 uur
LemLoneStartgroep: 15Start: 14:00 uur
LensinkLauraStartgroep: 6Start: 13:15 uur
LensselinkOlafStartgroep: 17Start: 14:10 uur
LindeboomRianneStartgroep: 3Start: 13:00 uur
LindeboomWilfredStartgroep: 3Start: 13:00 uur
LindenholzJannekeStartgroep: 18Start: 14:15 uur
LuismanDijonStartgroep: 11Start: 13:40 uur
MarissenArjanStartgroep: 7Start: 13:20 uur
MarissenJordyStartgroep: 7Start: 13:20 uur
MeinenVarunStartgroep: 9Start: 13:30 uur
MiddeljansHermaStartgroep: 27Start: 15:00 uur
MiddeljansRolindeStartgroep: 27Start: 15:00 uur
MulderAndreasStartgroep: 11Start: 13:40 uur
MulderSabineStartgroep: 8Start: 13:25 uur
NijentapFrederiekStartgroep: 2Start: 12:55 uur
NijentapRobStartgroep: 2Start: 12:55 uur
NijentapWouterStartgroep: 2Start: 12:55 uur
NijmeijerJordyStartgroep: 13Start: 13:50 uur
OlstvanEdwinStartgroep: 6Start: 13:15 uur
OostJesperStartgroep: 27Start: 15:00 uur
OttenIrisStartgroep: 3Start: 13:00 uur
OuwerkerkCyrielStartgroep: 28Start: 15:05 uur
PijkerenvanHerwinStartgroep: 22Start: 14:35 uur
PluimWilcoStartgroep: 11Start: 13:40 uur
PoepjesWillekeStartgroep: 22Start: 14:35 uur
PostHarmStartgroep: 26Start: 14:55 uur
PostmaDanielStartgroep: 25Start: 14:50 uur
PotMichelleStartgroep: 10Start: 13:35 uur
RebergenMartijnStartgroep: 15Start: 14:00 uur
ReesvanJohnStartgroep: 6Start: 13:15 uur
ReimertWiepStartgroep: 7Start: 13:20 uur
ReindersGerbenStartgroep: 27Start: 15:00 uur
RemmeltsEllyStartgroep: 9Start: 13:30 uur
ReurinkJohanStartgroep: 3Start: 13:00 uur
RietmannLisetteStartgroep: 8Start: 13:25 uur
RorijeMirandaStartgroep: 14Start: 13:55 uur
RulervanMarcoStartgroep: 14Start: 13:55 uur
RunhaarRoosStartgroep: 1Start: 12:50 uur
ScheenstraAriënStartgroep: 21Start: 14:30 uur
ScheerhoornYvetteStartgroep: 21Start: 14:30 uur
SchepersIlonaStartgroep: 21Start: 14:30 uur
SchmitzPatrickStartgroep: 28Start: 15:05 uur
ScholtenGreetjeStartgroep: 14Start: 13:55 uur
ScholtenJoyceStartgroep: 16Start: 14:05 uur
ScholtenReintStartgroep: 14Start: 13:55 uur
ScholtenTeaStartgroep: 14Start: 13:55 uur
SchonewilleNicoStartgroep: 7Start: 13:20 uur
SchutteropJannieStartgroep: 28Start: 15:05 uur
SlotenvanGosseStartgroep: 18Start: 14:15 uur
SmeenkLysanneStartgroep: 8Start: 13:25 uur
SmitsDianeStartgroep: 1Start: 12:50 uur
SnipMartijnStartgroep: 27Start: 15:00 uur
SpoonDavideStartgroep: 15Start: 14:00 uur
SprengerMarjenStartgroep: 21Start: 14:30 uur
StegemanSaskiaStartgroep: 10Start: 13:35 uur
StenekesSanneStartgroep: 10Start: 13:35 uur
StevelinkMattheuStartgroep: 1Start: 12:50 uur
TigelaarAmandaStartgroep: 16Start: 14:05 uur
TijhuisIrmaStartgroep: 16Start: 14:05 uur
TijhuisKimStartgroep: 16Start: 14:05 uur
TuinKarinStartgroep: 2Start: 12:55 uur
TuldenvanMarleenStartgroep: 16Start: 14:05 uur
UktolsejaAlainStartgroep: 25Start: 14:50 uur
VeenterGezienStartgroep: 9Start: 13:30 uur
Veenvan derEllenStartgroep: 10Start: 13:35 uur
VerduijnMarjanStartgroep: 13Start: 13:50 uur
VersprilleErikStartgroep: 6Start: 13:15 uur
VilsterenvanJorinStartgroep: 24Start: 14:45 uur
VisscherJeroenStartgroep: 24Start: 14:45 uur
VlietvanLeaneStartgroep: 14Start: 13:55 uur
VolkersWendyStartgroep: 20Start: 14:25 uur
Voortvan derBobStartgroep: 5Start: 13:10 uur
Voortvan derPeterStartgroep: 5Start: 13:10 uur
Voortvan derRyanStartgroep: 5Start: 13:10 uur
Voortvan derThimStartgroep: 5Start: 13:10 uur
VrielinkMoniqueStartgroep: 21Start: 14:30 uur
WelleterDennisStartgroep: 24Start: 14:45 uur
WesteraMaartenStartgroep: 15Start: 14:00 uur
Weteringvan deMaartenStartgroep: 13Start: 13:50 uur
WielandLindaStartgroep: 11Start: 13:40 uur
WijnenRianneStartgroep: 9Start: 13:30 uur
WijnhoudPetraStartgroep: 10Start: 13:35 uur
WillemsEdwinStartgroep: 13Start: 13:50 uur
WintersAnnemiekStartgroep: 1Start: 12:50 uur
WoertinkSabineStartgroep: 11Start: 13:40 uur
WonninkRalfStartgroep: 19Start: 14:20 uur
Wonninkde mafkeesJokeStartgroep: 19Start: 14:20 uur
ZwiersEefjeStartgroep: 21Start: 14:30 uur

Let op! Hou het weerbericht goed in de gaten!

Hou de weersverwachting goed in de gaten. Mocht het gaan regenen (wat het niet gaat doen natuurlijk) zorg dan voor warme kleding na de run! 

Startpunt Boss Obstacle Run

Sportpark “Westbroek”
Sportlaan 1
7732 AB Ommen


Contactpersonen:

Sander Bremmer
sander@bossobstaclerun.nl
Larissa van de Vegte
larissa@bossobstaclerun.nl

Wil jij meer informatie of meehelpen als vrijwilliger?

Wil je meer weten over de Boss Obstacle Run of wil je meehelpen als vrijwilliger met een van de leukste obstacleruns van Nederland? Neem dan contact op via de contactpagina of meld je aan als vrijwilliger op de vrijwilligerspagina.